خدمات طراحی وب سایت

به بهترین شکل، میزبان مشتریان خود در فضای دیجیتال باشید و کسب و کار خود را گسترش دهید!
تماس با ما

طراحی سایت

بسته به نوع نیاز شما، ادزپلاست آمادگی طراحی انواع سایت های شرکتی، فروشگاهی، خبری و… را برای کسب و کار شما دارد.

ریدیزاین سایت

اگر سایتی داشته اید و میخواهید دستی به سر و روی آن بکشید، ادزپلاست طراحی دوباره سایتتان را بدون افت رتبه در سئو سایتتان انجام خواهد داد.

بهبود پرفورمنس

سرعت، یکی از پارامترهای مهم در جذب مشتری بر روی سایتتان است. کارشناسان ادزپلاست بهبود سرعت سایتتان را از صفر تا صد بر عهده خواهند گرفت.

طراحی واکنشگرا

رعایت اصول سئو

امنیت بالا

پنل مدیریت آسان

پشتیبانی پاسخگو

خدمات طراحی سایت


وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است. پس طراحی وب سایت شما اهمیّت بسیار زیادی دارد. ما در ادزپلاست به خوبی این موضوع را درک می‌کنیم و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت با کیفیت و درخور نام شما را داریم.
کارشناسان ادزپلاست به شما کمک می‌کنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن سایت اختصاصی کسب و کارتان را برای میزبانی از مشتریان و افزایش فروش خود داشته باشید.
تجربه ادزپلاست در طراحی سایت برای کسب و کارهای مختلف فعال در حوزه پلیمر و پلاستیک، باعث شده است که مراحل طراحی سایت تسریع شده و در کوتاهترین زمان، مطلوب ترین نتیجه حاصل شود.

نمونه کارها

PORTFOLIO

هزینه طراحی وب سایت شما چقدر خواهد شد؟

هزینه طراحی سایت شما با توجه به خدماتی که مدنظرتان است، متفاوت است. اگر سایت ندارید و میخواهید از صفر برای کسب و کارتان سایت طراحی کنید، می توانید از خدمات ادزپلاست استفاده کنید. تعرفه های مختلف طراحی سایت در ادز پلاست را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

علاوه بر این، اگر قصد ریدیزاین سایت خود را دارید، با توجه به تقاضای شما، تعرفه های خدمات طراحی سایت ما می تواند متفاوت باشد. همچین اگر سایتتان دچار مشکلی شده است، و نیازمند بهینه سازی است، با توجه به مشکل شما و میزان ساعت مورد نیاز برای رفع آن مشکل، تعرفه های آن پس از بررسی سایت به شما اعلام می شود.

طـــراحـــی و برنــامــه نویسی سایت + پشتیبانی یک ماهه + هاست و دامنه رایگان ؛ تک زبانه

18
میلیون تومان

1 پیشنهاد اختصاصی UI/UX + برنــامــه نویسی سایت + پشتیبانی 3 ماهه + هاست و دامنه رایگان ؛ تک زبانه

25
میلیون تومان

2 پیشنهاد اختصاصی UI/UX + برنــامــه نویسی سایت + پشتیبانی 6 ماهه + هاست و دامنه رایگان ؛ تک زبانه

30
میلیون تومان

فرم درخواست مشاوره رایگان طراحی سایت و سئو

برای دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت و سئو فرم زیر رو تکمیل کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس برقرار کنند.
Fill out this field
Fill out this field

سوالات متداول

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات ادزپلاست

طراحی سایت ادزپلاست شامل چه خدماتی است؟

با توجه به پکیج انتخابی شما، خدمات ما می تواند متفاوت باشد. به طور کلی، خدمات طراحی سایت پایه ما شامل طراحی و برنامه نویسی است. پکیج های حرفه ای تر ما، شامل دیزاین اختصاصی و مدت زمان پشتیبانی بیشتر است.

تفاوت طراحی سایت از صفر و ریدیزاین چیست؟

طراحی سایت از صفر، زمانی است که شما سایتی نداشته اید ولی میخواهید برای کسب و کارتان سایتی طراحی کنید. در این مدل، شما هاست و دامنه ندارید و محتوایی نیز رو سایتتان ندارید. ولی در ریدیزاین، شما سایتی داشته اید که از دیزاین آن راضی نبوده، و یا اینکه به دلیل مشکلات فنی زیادی که داشته، میخواهید سایت جدیدی داشته باشید. تعرفه این دو نوع طراحی سایت متفاوت است.

مدت زمان مورد نیاز برای طراحی سایت در ادزپلاست چقدر است؟

تا مقدار زیادی این مدت زمان به خدمات موردنیاز شما بستگی دارد. ولی به طور کلی، یک سایت می تواند به 3 تا 6 هفته زمان برای طراحی نیاز داشته باشد.

مشتریان ما

OUR CLIENTS

همراهان همیشگی آژانس دیجیتال مارکتینگ رامان که به ما اعتماد کرده اند

در وبلاگ ادزپلاست بیشتر دربارۀ طراحی سایت بخوانید

keyboard_arrow_up